Διεθνής έκθεση ΟΚΥΘΕ


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
To νόημα είναι ότι όλοι τρέχουν μόνοι τους ... ΠΩΣ γίνεται αυτό δεν ξέρω ... :lol: :lol: :lol:

Χορηγός είναι, όχι μ!@#@#$@ να δώσει λεφτά αφού ξέρει ότι δεν θα πατήσει κανένας από τον απλό κόσμο .... εκεί είναι το πρόβλημα ... για την Diana ας πούμε, που γίνεται χαμός, δεν νομίζω να δυσκολεύεται κανείς να βρεί χορηγους ... :wink:

Xώρος τζάμπα θέλει δημόσιες σχέσεις ... δεν ήξερα ότι είναι θεμιτό, (άσχετα άμα κάνει καλό στην κυνοφιλία) να συναλλάσονται πρόεδροι και αντιγραμματείς σκυλάδικων ομίλων με δήμους και πολιτικάντηδες ... μην τα ισοπεδωνουμε όλα ... κάποια πράγματα είναι πολύ επικύνδηνα ... :wink: :wink:
 




George K

Well-Known Member
12 Νοεμβρίου 2007
1.177
48
Να θυμίσω ότι το πρόγραμμα δεν είναι τελικό. Ήδη άλλαξε η ημερομηνία για Λέσβο γιατί έπεφτε πάνω σε άλλο.

Υπάρχει έπίσης περίπτωση να ακυρωθεί το πανευρωπαϊκό στη Βουδαπέστη.
 






George K

Well-Known Member
12 Νοεμβρίου 2007
1.177
48
Οργανωτικά προβλήματα. Δεν ξέρω λεπτομέρειες.

Και είχα βρει και αεροπορικό με 250 ευρώ πήγαινε έλα μαζί με δύο σκύλους...
 




DASTY

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2007
770
0
Thessaloniki
www.scarvasstrand.com
George K said:
Οργανωτικά προβλήματα. Δεν ξέρω λεπτομέρειες.

Και είχα βρει και αεροπορικό με 250 ευρώ πήγαινε έλα μαζί με δύο σκύλους...


Και εκεί άπειρη και ανοργάνωτη?

Πάντως πολύ λυπηρό να μην γίνει το euro dog αν ισχύ κάτι τέτοιο :cry:
 


elena.dogwalking

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2007
189
5
Komotini
Καλημέρα....

Κρίμα που πέρσει δεν εγινε η έκθεση !

Θα ήταν ωραία ομως άμα γίνωτανε κατι φέτος....

Ειχε αρκετο ενδιαφέρων και αρκετο κοσμο πιστεύω....

Τώρα να πω την αλήθεια ηταν η πρώτη εκθεση που παρακαλούθησα αλλα πιστεύω οτι ηταν οικανοποιητικο....

Μακάρει να βρούν κάποια λύση τα παιδια και να ξανα γινει κατι ξανα για να ερθουμε να ριξουμε και εμεις μια ματια....

Λογο το οτι εδω στην Κομοτηνη δεν υπαρχει ουτε Κυνολογικος Ομιλος ακώμα αλλα ουτε και εκθέσεις η οργανώσεις με και για σκυλιά...


θα χαρούμε παρα πολυ να ακούσουμε οτι θα γίνει κατι πάλι στην θεσσαλονικη Συντομα....
 


Faye

Well-Known Member
7 Φεβρουαρίου 2008
70
0
Μπραβο DASTY που αρχισες να συμφωνης για τον αετο και το βιολι.Παρα κατω να δουμε τι γινετε.
 




Faye

Well-Known Member
7 Φεβρουαρίου 2008
70
0
Ναι DASTY αυτο καταλαβα και ελπιζω να μην εκανα λαθος. Αυτο οπως ξερεις μας αφορα ΟΛΟΥΣ.Και δεν βγαζω την ουρα μου απ εξω.
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.190
Μηνύματα
896.910
Μέλη
19.975
Νεότερο μέλος
Michael1924