Διεθνής έκθεση ΟΚΥΘΕ


marug

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2007
68
0
Η διεθνή του ΟΚΥΘΕ δεν έγινε πέρυσι δεν γίνεται και εφέτος. :( :( :(
Ξέρετε γιατί :?:
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Η ιστοσελίδα του ΟΚΥΘΕ έχει να ενημερωθει από το …2006! :shock:
Χαρακτηριστικά στα νέα του ομίλου αναφέρεται:

O Όμιλος Κυνοφίλων Θεσσαλονίκης διοργανώνει στις 1 Οκτωβρίου 2006, ημέρα Κυριακή, την 1η Διεθνή Έκθεση Μορφολογίας CACIB, στο Περίπτερο 17 της Διεθνούς Έκθεσης Θεσσαλονίκης…
http://www.okythe.gr/main/news.htm

:-({|=
 






ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
τι είναι αδύνατο??

ο ΚΟΕ θέλει 2 μήνες ειδοποίηση.

οι σοβαροί κριτές πάνω από 6 (μήνες).

εαν λοιπόν δεν εγκρίθηκε γιατί ήταν πολύ κοντά η μερομηνία μάλλον καλά έκανε και δεν εγκρίθηκε.

για φέτος υπάρχει καμιά σκέψη?
 




ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
ο κλειστός παίζει πάντα εκτός από την περίοδο της έκθεσης.

αν έχεις καλό χώρο κάντην σπίτι σου.

γιατί όχι :?:
 




ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
εγώ ΔΕΝ ΞΈΡΩ.

υποπτεύομε ότι απλά δεν υπάρχει κόσμος να ασχολειθεί σοβαρά.

όλοι είναι πρόθυμοι μέχρι να αρχίσει το τρέξιμο.

μετά....................

δεν πειράζει

ΜΥΤΙΛΗΝΗ :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 


DASTY

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2007
770
0
Thessaloniki
www.scarvasstrand.com
Ο κλειστός τέλη και 8000euro για μια μέρα "εκτεσις".Στην προηγουμενη ήμασταν τυχερή και είχαμε εκλογές προστά μας οποτε η πολιτική βάλανε χεράκι τους στην dzepi,
χωρίς σίγουρο σπόνσορα δεν boris να κλήσης ένα τέτοιο χορό πολύ καιρό πριν!Στο σπίτι η ali δεν έρχονται για καφέ φαντάσου "εκτεσι" αν και ο χορός δεν είναι κατάλληλος σίγουρα!!
 




ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
και ερωτώ.

τόσο δύσκολο είναι για μια εταιρεία σκυλοτροφών να δώσει 8000 :?: :?: :?: :?: :?: :?:

σίγουρα όχι.

άσε που μπορείς να βάλεις και ένα ΤΥΠΙΚΟ εισητήριο (1-2 ευρώ) και να κάνεις και καμιά ψιλοαπόσβεση
 




DASTY

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2007
770
0
Thessaloniki
www.scarvasstrand.com
Οι πολλοί γνωστές εταιρίες σκυλοτροφών χρωστάνε στον Όμιλο λεφτά της διαφήμισής τους ακόμα από την έκθεση της 2005.... και μάλιστα μία από τις μεγαλύτερες! Όσο για το ¨ζύμωμα¨... αν έχεις δοκιμάσει να ζυμώσεις, ίσως να κοσκίνιζες ακόμα!....
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
μα ποιος ο λόγος να πληρώσει ο όμιλος την αίθουσα???

να βρεθεί χορηγός ο οποίος να πληρώσει αυτός τον χώρο και όχι να την πληρώσει ο όμιλος και βλέπουμε.

για τα χρωστούμενα δεν είδα - ακουσα κανέναν να τους κράζει κάπου
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
DASTY said:
Οι πολλοί γνωστές εταιρίες σκυλοτροφών χρωστάνε στον Όμιλο λεφτά της διαφήμισής τους ακόμα από την έκθεση της 2005.... και μάλιστα μία από τις μεγαλύτερες! Όσο για το ¨ζύμωμα¨... αν έχεις δοκιμάσει να ζυμώσεις, ίσως να κοσκίνιζες ακόμα!....
Δεν κατηγορώ κανένα. Η διαπίστωση που κάνω από τα συμφραζόμενα, είναι πως τα φαινόμενα διάλυσης είναι αποτέλεσμα κακής συνεννόησης, κακών δημόσιων σχέσεων, κακής διαχείρισης πόρων και έλλειψης εμπειρίας και οργάνωσης.
 


DASTY

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2007
770
0
Thessaloniki
www.scarvasstrand.com
Μάκη, σου εύχομαι καλή επιτυχία με τον Όμιλο που θα ιδρύσεις στη Σαλαμίνα και κάθε επιτυχία στις διοργανώσεις που θα προσπαθείς να κάνεις. Είμαι σίγουρος ότι θα πετύχεις, αφού έχεις λύσεις για τα πάντα!
Επί των έργων!???????????????????????
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
παρεξήγησες.

όταν εδώ στο forum κάποιος ζήτησε κόσμο να κάνει κυνοφικικό όμιλο στην ρόδο του απάντησα

πρόσεχε να είσαι σίγουρος για τον κόσμο για να μην βρεθείς μόνος σου και τρέχεις.


το ξέρω ότι στα λόγια όλοι είναι καλοί και στις πράξεις μηδέν.

το έγραψα κιόλας στην αρχή αυτού του θέματος.

από εκει και πέρα

δεν έχω σκόπο να κάνω όμιλο πουθενά γιατί ΞΕΡΩ ότι θα τρέχω μόνος μου στο τέλος (παραδείγματα πολλά)

από εκείο και πέρα

ΑΝ έκανα όμιλο θα προσπαθούσα να μην μπω μέσα.

δεν θα πλήρωνα δηλαδή κανένα εμπορικό κέντρο.

ή θα έψαχνα κατι στο τζάμπα (υπάρχουν λύσεις) ή θα έψαχνα για σπόνσορα από τον οποίο και θα ζήταγα να πλήρωνε και ότι έξοδο θα υπήρχε σε ότι αφορά τον χώρο.

εαν όμως για οποιοδήποτε λόγο μου χρώσταγαν λεφτά για 2 χρόνια ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ που θα έκανα θα ήταν να τους κάνω ρεζίλι ΕΣΤΩ και μέσα από το προσωπικό μου site.
 


DASTY

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2007
770
0
Thessaloniki
www.scarvasstrand.com
ROTTIE said:
DASTY said:
Οι πολλοί γνωστές εταιρίες σκυλοτροφών χρωστάνε στον Όμιλο λεφτά της διαφήμισής τους ακόμα από την έκθεση της 2005.... και μάλιστα μία από τις μεγαλύτερες! Όσο για το ¨ζύμωμα¨... αν έχεις δοκιμάσει να ζυμώσεις, ίσως να κοσκίνιζες ακόμα!....
Δεν κατηγορώ κανένα. Η διαπίστωση που κάνω από τα συμφραζόμενα, είναι πως τα φαινόμενα διάλυσης είναι αποτέλεσμα κακής συνεννόησης, κακών δημόσιων σχέσεων, κακής διαχείρισης πόρων και έλλειψης εμπειρίας και οργάνωσης.
Ούτεις άλλως, πολύ σύντομα ο Όμιλος θα κάνει Γενική Συνέλευση και εκλογές και όσοι έχουν την προθυμία και είναι ποιό έμπειροι και μπορούν να αναλάβουν τον Όμιλο, άς βάλουν υποψηφιότητα - θα είναι μεγάλη μου χαρά, να μπορώ και εγώ σαν τους υπόλοιπους εκθέτες να απολαύσω έκθεση στην πόλη μου, σαν εκθέτης και όχι σαν διοργανωτής!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.190
Μηνύματα
896.910
Μέλη
19.975
Νεότερο μέλος
Michael1924