Αστείες φωτογραφίες των σκύλων μας!!








Anniegr

Well-Known Member
22 Φεβρουαρίου 2014
776
1.125
αχΧΑΧΧαΧαχΑ
τι γατονι ειν αυτο ρε???
αχΧΑχαχΑχΑχ
Το μικρό ή το μεγάλο λες; χαχαχχαχαχαχ
Τώρα μεγάλωσε η μοσχάρω, δε χωράει στο τσαντί :D
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Περικαλώ, δεν κάνει τίποτις!

Ποιο μεγάλο γατόνι? Εγώ βλέπω ένα μικρό που'χει σελώσει τ'άλογο και πάει βόλτα.
Την ίδια σέλα έχουμε κι εμείς, χαλινάρι δεν έχουμε. Και ακατάδεκτο γατί για να βγάλουμε τέτοια φώτο.

(Πες μου ότι είναι κι η ουρά άκοπη!)
 


Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647
Ο Αιζακ εδω ειναι σαν αλογο ;) Μεγαλη μουρη και η Σεσιλια *agapoylas*
 


vas

Well-Known Member
16 Μαϊου 2009
2.731
1.070


Και αυτό είναι το ύφος "εκτέλεσα την εντολή ΚΑΤΣΕ (χωρίς να μου το ζητήσεις, αλλά δεν έχει σημασία) και ΑΠΟΡΩ πώς δε μου έχεις δώσει ακόμα απο αυτό που τρως.-"

 


Anniegr

Well-Known Member
22 Φεβρουαρίου 2014
776
1.125
Εννοείται άκοπη Orilis :D Μωρέ μήπως πρέπει να κάνουμε thread...; :rolleyes:
Καλό και το χαλινάρι, πλέον δεν το πολυχρησιμοποιούμε, ούτε καν τον πνίχτη -έχω πάθει αναλαμπή και μόνο σταθερό βάζω -τι σου κάνει η αυτοπεποίθηση..
 














d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
Ναι, αλλά το αξιοσημείωτο είναι ότι γίνεται με σεβασμό του Γ.Π. στο παγκάκι. Αν το "χρησιμοποιούσε" ελεύθερα σαν κανονικό μαξιλάρι, θα το πλάκωνε άσχημα. Στην προκειμένη περίπτωση φαίνεται, ότι προσέχει να μην το ζορίσει.. ίσα που το ακουμπάει χαμηλά στην πλάτη.. Να τα χαίρεσαι! Απίστευτες φωτογραφίες.. Ειδικά με την τελευταία έλιωσα.
 


swiftkid

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2009
550
97
Στην 2η φωτό ο Σάβιο είναι σαν να λέει : "Στριμώξου λίγο βρε Σάλβε,δεν χωράμε ,δεν βολεύομαι " :LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: dimitris_s2k


dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
57
Athens / Marussi
www.facebook.com
Ευχαριστώ παιδιά για τα όμορφα λόγια σας!Είναι ώρες ώρες που δεν χορταίνω να τα κοιτάω να κάθονται μαζί!

Μόνο για καμιά λιχουδιά η Salve "επιτίθεται" στον Savio αλλά θαυμάζω πραγματικά την ψυχραιμία και τον καλοςυνάτο χαρακτήρα του μικρού που υπομένει χωρίς να της κάνει τίποτα ακόμα και όταν αυτή τον "δαγκώνει" στον λαιμό!

Και έξω στην βόλτα είναι ο προστάτης της! Την προσέχει σαν αδερφή του!
 
  • Like
Reactions: swiftkid






d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
Ναι καλά.. γιόγκα και σαχλαμάρες.. Κανένα πονηρό όνειρο μάλλον βλέπει. Εκτός κι αν το λίγο οξυγόνο, εκεί στα χιονισμένα βουνά, ξυπνάει αυτά τα αντανακλαστικά στο πέμπτο του πόδι..
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.195
Μηνύματα
896.955
Μέλη
19.978
Νεότερο μέλος
Tina78