Έκθεση μοναδικής ομορφιάς;




lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
Έκθεση Μοναδικής Ομορφιάς!!!!
Απο ποια??? Ποτε έγινε τέτοιο πραγμα?? :p
Αλλά βέβαια, αφου έλειπε το μωρό το ατελείωτο, ο παίδαρος του φορουμ, τι έκθεση να γίνει???
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Kαλησπέρα κι από εμάς!

Ένα μεγάλο ευχαριστώ, για ΟΛΑ! Η οργάνωση, απλά απίστευτη, το μπρελόκ, όμορφο κομψό και χρηστικότατο αναμνηστικό και θα μπορούσα να γράψω έκθεση πανελληνίων για το πως περάσαμε και τις εντυπώσεις!!!

Πραγματικά χάρηκα πολύ για τις νέες γνωριμίες αλλά και που μαζευτήκαμε όσοι ήδη γνωριζόμασταν! Ήταν μια γεμάτη και όμορφη μέρα :);):mrgreen:

Ζητάω συγγνώμη που δεν ανεβάζω απόψε φωτογραφίες αλλά ειλικρινά δεν έχω το κουράγιο... Με την πρώτη ευκαιρία θα ανέβουν αλλά και θα σταλούν με π.μ. στους ενδιαφερόμενους!
 










vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Δε ξέρω για εσάς , αλλά εμείς αφού τελειώσαμε με τα παιδιά και τους εαυτούς μας στο να ξεβρομίσουμε από τη τσίκνα , τώρα ετοιμάζουμε κάτι να ψιλοτσιμπήσουμε .
 


chitchy

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2011
329
1
Πάτρα
Παιδια ευχαριστουμε κι εμεις για ολα!!
Η κατασταση ηταν τελεια οργανωμενη και περασαμε πολυ ωραια!!
Χαρηκα παρα πολυ για οσους γνωρισα αποψε...ολοι ενας κι ενας.
Υπεροχοι ανθρωποι κι ακομα πιο υπεροχοι σκυλοι!!!

Παω να φτιαξω τωρα ενα τσαγακι στον Ζακ γιατι εκλεισε η φωνουλα του απο το "τραγουδι".:p
 


epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
66
Aθήνα
Aπό την ώρα που γυρίσαμε μέχρι τώρα...ακίνητος...
Πάντως έχει πάρει θέση απέναντι από την εξώπορτα ...ο φύλακας!!!!lol.gif



Φωτογραφία της συζύγου να κοιμάται στον καναπέ με τον ίδιο ακριβώς τρόπο, δεν βάζω γιατί θα έχω βαρύτατες συνέπειες...frown.gif
 


chitchy

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2011
329
1
Πάτρα
Δε ξέρω για εσάς , αλλά εμείς αφού τελειώσαμε με τα παιδιά και τους εαυτούς μας στο να ξεβρομίσουμε από τη τσίκνα , τώρα ετοιμάζουμε κάτι να ψιλοτσιμπήσουμε .
Εισαι απιστευτος!!!!
Θα παχυνεις βρε!!
Φαε σαλατα τουλαχιστον:p
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Μπέρδεψες το βαρέλι με τον Βόσπορο...:D:D:D:D:p
Αχ αυτο το Βαρέλι...Το απιστευτο ειναι οτι απο ενα σημειο και μετα βαζανε μεσα τα ποτηρια σαν κανάτια και γεμιζανε νερο απο τον παγωμενο που ριξαμε μεσα την παλέτα με τις μπυρες!!! CHAOS... :D :D
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Δε ξέρω για εσάς , αλλά εμείς αφού τελειώσαμε με τα παιδιά και τους εαυτούς μας στο να ξεβρομίσουμε από τη τσίκνα , τώρα ετοιμάζουμε κάτι να ψιλοτσιμπήσουμε .
Ναι ρε Βαγγελη, και συνδεσε εκεινον τον ''σκληρό'' και βαλτο να παιζει ολη νυχτα οσο θα τσιμπατε, να μην τρωτρε στα ''βουβά''...:D
 




lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
Εγω ακομα στεναχωριεμαι που ηρθα ασκυλη!!! :( :lloroso:
Καλα με το που γυρισα, με έβαλε κάτω ο Ντιεγκο και με μυριζε συνεχομενα 20 λεπτα απο πανω μεχρι κατω! Τρελάθηκε με τοσες ξένες μυρωδιες!
 


superman

Well-Known Member
28 Μαϊου 2009
7.422
738
χαλκιδα
www.facebook.com
Εγω ακομα στεναχωριεμαι που ηρθα ασκυλη!!! :( :lloroso:
Καλα με το που γυρισα, με έβαλε κάτω ο Ντιεγκο και με μυριζε συνεχομενα 20 λεπτα απο πανω μεχρι κατω! Τρελάθηκε με τοσες ξένες μυρωδιες!
η τσικνα ητανε!