Έκθεση μοναδικής ομορφιάς;












vaggelo

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
1.229
1.065
στας ευρώπας
επειδή είμαι νέα στην σκυλοκατάσταση, αν μου πείτε τι πρέπει να περιέχει το κιτ πρώτων βοηθειών θα φέρω
αλλα θελω λιγο προσανατολισμό
 


Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
Καλά να περάσετε βρε παιδιά και περιμένουμε φωτο να απολαύσουμε κι εμείς που τελικά δεν μπορέσαμε να έρθουμε!!!:(:(

Οσο για το sakann μη το παρεξηγείτε,απο τη πολύ καψούρα.....παραμιλάει και δεν ξέρει τι λέει!!!!!:p
 




ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
θα παρετε σκυλια μαζι σας; Χωρος με σκια για να δεθουν καποια, φανταζομαι θα υπαρχει ετσι δεν ειναι; Επισης φανταζομαι οτι δεν θα φερει καποιος αρσενικο και να τον λυσει να ''τρεξει'' στο κτημα, ε?
 








ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Ας ερθει η Αουρα, να την γνωρισουμε κιολας. Ο Μπαμπης να μην εμφανισθει μονο...
 


Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
Αυτός ο Μπάμπης γιατί είναι τόσο παρεξηγημένος τελικά?
Οσο μπόι του λείπει δλδ,τόση αγριάδα έχει? Και φαίνεται ένας γλύκας...:D
 


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Καλό θα είναι εντός κτήματος τα σκυλιά να είναι δεμένα ή περιορισμένα , έτσι ώστε κάποια μέλη με ποιο δυναμικές φυλές να μην αναγκαστούν σε αυτοεξορία .
Υπάρχει διαθέσιμος χώρος με αρκετή σκιά .
Εκτός κτήματος υπάρχει επίσης απεριόριστος χώρος για άφθονο τρέξιμο.
 


lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
Καλά και θα τα έχουμε όλη την ώρα δεμένα και δίπλα μας? Σκοπός δεν είναι να εκτονωθούν και να παίξουν κ λίγο?
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Σκοπός δεν είναι να εκτονωθούν και να παίξουν κ λίγο?
Νομιζω οτι αυτη η συναντηση ειναι των μελων και οχι σκυλοβολτα. Εξ ου και τα παϊδακια και οι ψησταριες. Αν ηταν για σκυλοσυναντηση, δεν ειναι και τα Βασιλικα; Γιατι να τρεχει καποιος στα Αθικια; Η τοποθεσια θα βολεψει και καποιους εκτος Αθηνων, νομιζω αυτη ηταν η αρχικη σκεψη. Το πιο πιθανο για μενα τελικα να ειμαι χωρις σκυλο και χαλαρος. 3 ωρες το πηγαινε-ελα και αλλες 5 εκει, 8 συνολο. Μια χαρα...
 


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Αν δεις τι χώρο και πόσο χώρο έχει ακριβός έξω από το κτήμα θα αλλάξεις γνώμη.
Ένα υπέροχο κτήμα στη μέση του πουθενά.
 


lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
Καλά και γω δεν ξέρω σίγουρα αν θα τον πάρω, αλλά αν τελικά τον φέρω μαζί μου δεν θέλω να τον έχω και δεμένο τόσες ώρες! Τσπ, βλέπουμε!
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Εγώ δεν υπάρχει περίπτωση να τον αφήσω πίσω! Εφόσον υπάρχει κάποιος χώρος που θα μπορούμε να πάμε με παίξουμε μια χαρά ήρεμος θα καθήσει μετα δίπλα μου δεμένος! :)

Σημασία έχει σε αυτή τη συνάντηση να περάσουμε όμορφα και απροβλημάτιστα!