diana 2011


-eleni-

Well-Known Member
18 Απριλίου 2011
433
2
Athens,Kalli8ea
παιδια θελω τη βοηθεια σας.......ξερει καποιος να μου πει απο την εκθεση DIANA που εγινε 2 & 3 Απριλιου, ποιο ηταν το μποξερ που βγηκε πρωτο????
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Λες τη Lida, του Γιάννη Βλάχου?:cool:
Βγήκε πρώτη το Σάββατο

Την Κυριακή βγήκε πρώτη η μαμά της (δεν θυμάμαι το όνομά της)
 
Last edited:


-eleni-

Well-Known Member
18 Απριλίου 2011
433
2
Athens,Kalli8ea
οχι......αρσενικος επιβητορας ειναι αυτος που λεω..........

αυτος που τον εχει, εχει εκτροφειο στην παιανια......
 
Last edited:


Handlergr

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2009
313
0
Athens, Greece
Έχει δίκιο ο Johnk (σας ευχάριστώ πολύ κ. Γιάννη). Το Σάββατο Καλύτερη Φυλής βγήκε η "Lida"
ΑTROTOS SEA SEX AND SUN, εκτροφής και ιδιοκτησίας μου. Κέρδισε από την Κατηγορία Νέων, όπου και ο πατέρας της 9 χρόνια πριν, σε διεθνή του ΟΚΑ ήταν Καλύτερος Νέων Φυλής & Καλύτερος Φυλής.
Την Κυριακή Καλύτερη Φυλης ήταν η "Sunna"
BJARKEYJAR COSMOPOLITAN GIRL, ιδιοκτησίας μου και μητέρα της Lida. Ενώ η Lida βγήκε αργότερα Καλύτερη Νέων Έκθεσης!
 


-eleni-

Well-Known Member
18 Απριλίου 2011
433
2
Athens,Kalli8ea
καταρχας συγχαρητηρια για τις δικες σας διακρισεις........!!!!!!.ομως αρσενικος δε βγηκε καποιος????? γιατι εχουμε ενα μποξερ κουταβι και μιλησε το αγορι μου με τον εκτροφεα του και του ειπε πως ο πατερας του βγηκε πρωτος...........
 


Handlergr

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2009
313
0
Athens, Greece
Το Σάββατο το CACIB στους αρσενικούς κέρδισε (νομίζω) ο ΜΑGGIO DEL COLLE DELL INFINITO, ενώ την κυριακή ο PILEAS CASA DELLA CAPARELLI.
 


-eleni-

Well-Known Member
18 Απριλίου 2011
433
2
Athens,Kalli8ea
ευχαριστω παρα πολυ για την αμεση και λεπτομερη απαντηση σας......!!!!!!!!! να ρωτησω και κατι ακομη....ξερετε αν καποιον απο τους 2 τον εχει εκτροφεας απο την παιανια που τον εχει απο ισπανια??? και αν ξερετε που μπορω να βρω φωτογραφικο υλικο απο την εκθεση?? ευχαριστω...!!!
 


Handlergr

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2009
313
0
Athens, Greece
Όχι κανένας από τους δύο σκύλους δεν είναι από Ισπανία, ο ένας είναι από Ιταλία και ο άλλος Ελληνικής εκτροφής. Ούτε οι ιδιοκτήτες των δύο αυτών σκύλων μένουν στην Παιανία.
Γνωρίζω 4 φωτογράφους που ήταν στην έκθεση, και έχουν βάλει φωτογραφίες από την έκθεση στα προφίλ τους στο facebook.
 


-eleni-

Well-Known Member
18 Απριλίου 2011
433
2
Athens,Kalli8ea
προς το παρον μου αρκουν αυτες οι πληροφοριες που μου δωσατε........!!!! ευχαριστω παρα πολυ και για οποια αλλη παρομια απορια εχω, ελπιζω αν τυχει και τη δειτε να μου απαντησετε..!!!!! θα τα ξανα πουμε παλι συντομα!! καλο απογευμα!!
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.191
Μηνύματα
896.913
Μέλη
19.976
Νεότερο μέλος
Μαρία8