σκυλος και υγρασια


Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
Εχουν τα σκυλια ευαισθησια ατην υγρασια;ρωταω γιατι τωρα που ο Παρης εχει σοβαρεψει αρχισα να τον παιρνω για παρεα στο fish room και παρατηρησα οτι λαχανιαζει,οταν τον εβγαλα εξω σταματησε αμεσως.
 




giulia

Active Member
3 Δεκεμβρίου 2007
39
0
Νικος said:
Εχουν τα σκυλια ευαισθησια ατην υγρασια;ρωταω γιατι τωρα που ο Παρης εχει σοβαρεψει αρχισα να τον παιρνω για παρεα στο fish room και παρατηρησα οτι λαχανιαζει,οταν τον εβγαλα εξω σταματησε αμεσως.
Αν έχουν λέει? Εμείς είμαστε δίπλα στη θάλασσα και το ζώ καθημερινά!!
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
παιδια παντως και εγω μενω διπλα σε θαλασσα και δεν εχω δει κατι τετοιο..μπορει ομως για να το αναφερουν οι υπολοιποι!! :)
 




Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
το fish room einai ενας χωρος που οι ακουαριστες-ενυδρειαδες οσοι δηλαδη εχουν σαν χομπυ το ενυδρειο και ασχολουνται σοβαρα(εγω ειμαι στο stageII που εισαι και εσυ με τα σκυλια 8) )βαζουν τα ενυδρεια τους.κανε μια αναζητηση στο google στις εικονες
μεσα εκει υπαρχει υγρασια πανω απο απο 50% και γυρω στους 20-23 βαθμους κελσιου θερμοκρασια αρα τερμα ο παρης στο fishroom
 






denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
A! Γιαυτό το post με τις εκθέσεις λές??? Κοίτα, μούφα είναι το τρία ... για να βγάλει γέλιο ... το 2ο στάδιο είναι το τελικό ... δυστυχώς ... :lol: :lol: :lol:
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.195
Μηνύματα
896.955
Μέλη
19.978
Νεότερο μέλος
Tina78