γλείψιμο αιδοίου


aggeliki1

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2007
407
0
48
Ν.ΜΑΚΡΗ
καλημερα,η μια σκυλιτσα(και συγκεκριμενα αυτη που κερδισε τον διαγωνισμο :D :D :lol: )περνει vibramycyn,εδω και 2 εβδομαδες επειδη ειχε τσιμπουρια και μπορει να ηταν μολυσμενα,οπως του μπαμπη που πεθανε απο προχωρημενη ερλιχιωση,εδω και 2-3 μερες ομως οσο βεβαια την βλεπω οταν βγαινω απο το σπιτι,βλεπω οτι γλειφετε στο πιπι,αποπαρασιτωση με drontal εκανε πριν 2 εβδομαδες,μπορει να ειναι μυκητες απο την αντιβιωση και αν οχι τι μπορει να ειναι ,επισης ειναι και στειρωμενη.ευχαριστω! :)θα ρωτησω και τον γιτρο βεβαια αλλα θα ηθελα να μου πειτε και εσεις. :)
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Όλα τα σκυλιά γλείφονται!
Το επίμονο γλείψιμο σε ένα σημείο μπορεί όμως και να υποδηλώνει κάποιο πρόβλημα όπως αλλεργία ή δερματίτιδα.
Ας μιλήσουν όμως αυτοί που ξέρουν καλύτερα.
 


aggeliki1

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2007
407
0
48
Ν.ΜΑΚΡΗ
μιλησα με τον κτηνιατρο,μυκητες μου λεει οτι δεν πιστευει οτι ειναι,δεν του εχει τυχει ποτε σε σκυλι εκει λογο αντιωβιωσης.μου ειπε να κοιταξω μηπως εχει αιμα,κατα τα αλλα αφου δεν ειναι πρησμενο να το παρακολουθω απλα. :D
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
έλεγα και εγω.............

ποιο είναι το πιπι ρε γμτ?????????????????????? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
 


aleka2

Well-Known Member
6 Μαρτίου 2008
300
0
46
ΜΑΚΗΣ said:
έλεγα και εγω.............

ποιο είναι το πιπι ρε γμτ?????????????????????? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: αχαχαχαχα! Πές μου ότι δεν είχες καταλάβει τι εννοούσε με το πιπί.
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
όχι

αλήθεια :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

και ντρεπόμουν να ρωτήσω μην με πείτε και βλάκα :(
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
ΜΑΚΗΣ said:
όχι

αλήθεια :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

και ντρεπόμουν να ρωτήσω μην με πείτε και βλάκα :(
Το μάντεψα και άλλαξα τον τίτλο για να πάψεις να έχεις απορίες περί «πιπιού» :lol: :lol: 8)
 


aggeliki1

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2007
407
0
48
Ν.ΜΑΚΡΗ
ROTTIE said:
ΜΑΚΗΣ said:
όχι

αλήθεια :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

και ντρεπόμουν να ρωτήσω μην με πείτε και βλάκα :(
Το μάντεψα και άλλαξα τον τίτλο για να πάψεις να έχεις απορίες περί «πιπιού» :lol: :lol: 8)
:lol: :lol: :lol: ευχαριστω κατερινα :)
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
και στην φωτογραφια ,το πιπι της μαλλον γλυφει ...
:lol: θα ειδε πως εχει περαση και λεει "για κατσε μην κερδισουμε και κανεναν αλλον διαγωνισμο":lol: :lol:
 


aggeliki1

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2007
407
0
48
Ν.ΜΑΚΡΗ
galazio said:
και στην φωτογραφια ,το πιπι της μαλλον γλυφει ...
:lol: θα ειδε πως εχει περαση και λεει "για κατσε μην κερδισουμε και κανεναν αλλον διαγωνισμο":lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:

οχι εκει σιγουρα κοιμαται η τρελη ,γιατι οταν την ειδα ετσι βγηκα εξω να δω αν ειναι καλα. :D
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
galazio said:
και στην φωτογραφια ,το πιπι της μαλλον γλυφει ...
:lol: θα ειδε πως εχει περαση και λεει "για κατσε μην κερδισουμε και κανεναν αλλον διαγωνισμο":lol: :lol:
:evil: Μας χάλασες το φίλινγκ της φωτογραφίας :evil: :shake:
 


aggeliki1

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2007
407
0
48
Ν.ΜΑΚΡΗ
Chloe said:
galazio said:
και στην φωτογραφια ,το πιπι της μαλλον γλυφει ...
:lol: θα ειδε πως εχει περαση και λεει "για κατσε μην κερδισουμε και κανεναν αλλον διαγωνισμο":lol: :lol:
:evil: Μας χάλασες το φίλινγκ της φωτογραφίας :evil: :shake:
για να εφτασε το πιπι της ετσι οπως ειναι στην φωτο πρεπει να εχει προβοσκιδα :lol: :lol: :lol:
 


keyman

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2007
1.010
1
ΑΘΗΝΑ
www.keyman.gr
Αν είναι δυνατόν να μην καταλαβατε οι άντρες την λέξη πιπί [-(

Και τα μικρά κοριτσάκια έτσι το λένε.

Πάντως και η Μάγια όταν αδιαθέτησε το έγλυφε συνέχεια,φυσιολογικό θα μου πείτε......
Μετά από τόσο καιρό όμως μετά το τέλος του οίστρου,συνεχίζει το σπορ ακάθεκτη.Μιλάμε για πολύ γλύψιμο και δάγκωμα,με κάτι περίεργους ήχους,απερίγραπτους :lol: Ο γιατρός δεν είδε κάτι εξωτερικά,όλα φυσιολογικά.Βέβαια παίζει και αυτό με τις αλλεργίες,να ακουμπάει σε τίποτα χόρτα και να την πιάνει φαγούρα.Μήπως όμως της αρέσει και το έχει δει σαν χόμπυ?Γιατί να την σταματάω αν της αρέσει?
 




galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
Chloe said:
galazio said:
και στην φωτογραφια ,το πιπι της μαλλον γλυφει ...
:lol: θα ειδε πως εχει περαση και λεει "για κατσε μην κερδισουμε και κανεναν αλλον διαγωνισμο":lol: :lol:
:evil: Μας χάλασες το φίλινγκ της φωτογραφίας :evil: :shake:
ελα μωρε,γιατι?θα μπορουσε να λεγεται
"φαγαμε και σημερα...."

(καλα,σκαω...παντως γενικα,μου αρεσει να βρισκω παντα κατι αστειο σε μια τραγικη στιγμη,μην με παρεξηγειτε)
 


vaso

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2008
1.197
1
Θεσσαλονίκη
Η δικιά μου έχει 3 μέρες που όλη η περιοχή του "πιπιού" είναι κόκκινη αρκετά.

Δεν το γλύφει περισσότερο απότι συνήθως και εγώ την καθαρίζω συχνα και της βάζω ταλκ (έτσι μου είπε ο κτηνίατρος γιατί το παθαίνει συχνά πυκνα και της περνούσε παντα).

Το θέμα μου είναι ότι και οι γύρω τρίχες έχουν σκουρίνει..Στην αρχή νόμιζα ότι ήταν επειδή της έιχα βάλει betadin αλλά δεν φεύγει τελικά..
Σκεφτηκα μήπως κατουράει αίμα αλλά δεν βλέπω κατι περίεργο στά ούρα της (όσο μπορώ να καταλάβω στο χώμα).

Θα έχουμε επίσκεψη πάλι αυριο μου φαίνεται.. :roll:
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.195
Μηνύματα
896.955
Μέλη
19.978
Νεότερο μέλος
Tina78