Οχριδα -Σκοπια 4 μερες show.




SADAM

Member
18 Φεβρουαρίου 2008
24
0
Σωπα ρε φιλε σοβαρα μιλας τωρα? Εσυ εχεις παει σε αυτην την εκθεση και αν ναι με τι σκυλο πηγες? :p
 




SADAM

Member
18 Φεβρουαρίου 2008
24
0
Απο καπου έρχεται κρυο .....θα πεις κιαλλα ?
Φαινεται στην οχριδα 4 μερες θα κοιμηθηκες στην σκηνη εκει στην λιμνη και θα κρυωσες...\\:D/\\:D/\\:D/
 








SADAM

Member
18 Φεβρουαρίου 2008
24
0
ζηλεψατε απο τους αλλους και αρχισατε τα ιδια?:maria:
Εγω με τον asli ειμαστε φιλοι χρονια και κανουμε χαβαλε μεταξυ μας οποτε μην αχγωνεστε,δεν μαλωνουμε, πειραζομαστε και προς θεου δεν εχουμε κολησει καμια ασθενεια και κανενα μικροβιο...
 


Promitheas

Well-Known Member
9 Ιουνίου 2008
2.554
2
Γέρακας
Εγω με τον asli ειμαστε φιλοι χρονια και κανουμε χαβαλε μεταξυ μας οποτε μην αχγωνεστε,δεν μαλωνουμε, πειραζομαστε και προς θεου δεν εχουμε κολησει καμια ασθενεια και κανενα μικροβιο...
Μόλις εμποδίσατε το παρόν θέμα να μπει στο TopTen των θεάσεων και πήγαινε σφαίρα:
7 απαντήσεις με 361 θεάσεις... δηλαδή αν έφτανε στις απαντήσεις της σαπουνόπερας θα είχε αναλογικά κάτι παραπάνω από 1400 θεάσεις, ανώ αν έφτανε τις απαντήσεις του "Χασαποκλανιαροπαλληκαρά της φακής με το Do It Yourself" θα είχει περίπου 3300 θεάσεις! Κρίμα!

Για παλέψτε το με τον σταφυλλόκοκκο! :D
 
Last edited:




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Δεν το καταλαβα αυτο??????:confused:
Ας προσπαθήσουμε λοιπόν να το κάνουμε σαφές.

Εάν κάποιος είναι φίλος με κάποιον και θέλει να επικοινωνήσει μαζί του, ας το κάνει με τηλέφωνο, pm, email, ταχυδρομικό περιστέρι ή σήματα καπνού από την ταράτσα του.
Δεν είμαστε υποχρεωμένοι να διαβάζουμε ότι ακατάληπτο γράφει ο καθένας απευθυνόμενος στον κολλητό του και να προσπαθούμε να βγάλουμε άκρη για το τι θέλει να πει …το ποιητή!

Σχετικά με το θέμα «Οχριδα -Σκόπια 4 μέρες show.», έχει να γράψει κανείς κάτι πριν σβηστεί ΚΑΙ αυτό το θέμα?
 


asli

Well-Known Member
8 Φεβρουαρίου 2008
557
1
47
Θεσ/νικη-Αγ.Τριαδα
aslihan.gr
Και παλι δεν σε καταλαβαινω ....φταιω εγω αν καποιος ειναι φιλος και μου γραφει εδω μεσα ?(μπορεις αν θες να του κανεις συστάσεις )
Οσο για την Οχριδα ηταν και αυτο κακο που μπηκε στο φορουμ σας ?
Αν δεν μας θελετε μπορείτε να το πείτε "κοιτάξτε, εδω ειναι για λιγους, μια παρεα είμαστε και τα "μοιραζόμαστε ".
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
:-?

Δεν έγραψα πουθενά ότι φταις εσύ.
Έγραψα ότι δεν φταίμε όλοι οι υπόλοιποι που επί ματαιω προσπαθούμε να καταλάβουμε τι γράφεται σε ένα θέμα που αφορά κυνολογικα events και που μόνο για τα events δεν γίνεται λόγος.

Επειδή είμαστε off topic από την αρχή, θα μας γράψεις κάτι σχετικό με τo show ή όχι?
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.191
Μηνύματα
896.913
Μέλη
19.976
Νεότερο μέλος
Μαρία8