Οι Έλληνες στην Παγκόσμια Έκθεση Σκύλων 2010


Promitheas

Well-Known Member
9 Ιουνίου 2008
2.554
2
Γέρακας
Ο Νικόλας Κανάλες με Παλαιούς Αγγλικούς Ποιμενικούς (εκτροφής του):
* ARYAKAS COSMO JUNIOR 1ος "Εξαίρετος" στην κατηγορία Πρωταθλητών Αρσενικών, Παγκόσμιος Νικητής και Καλύτερος φυλής.
* ARYAKAS FILIPPOS 1ος "Εξαίρετος" στην Ανοιχτή κατηγορία Αρσενικών
* ARYAKAS ISIDORA 4η "Εξαίρετη" στην κατηγορία Νέων Θηλυκών.

Ο (συνφορουμίστας) Νίκος Βαζάκας με Ακίτα (εκτροφής του):
* TENSU NO HI GA NOBORU 1ος "Εξαίρετος" στην κατηγορία Νέων Αρσενικών και Παγκόσμιος Νικητής Νέων

Η (συνφορουμίστρια) Λίλα Λεβεντάκη με Σαρ-Πέι:
* KHAMBALIQ BACIALLOVER 3ος "Εξαίρετος" στην Ανοιχτή κατηγορία Αρσενικών.

Η (συνφορουμίστρια) Φαίη Κεφαλά με Πάγκ (εκτροφής της):
* BEST OF RETSOS QUADRILLION DREAMS "Εξαίρετος" (δυστυχώς εκτός τετράδας) στην Ενδιάμεση κατηγορία Αρσενικών
* BEST OF RETSOS SANTORINI'S NIGHTS "Εξαίρετη" (δυστυχώς εκτός τετράδας) στην κατηγορία Νέων Θηλυκών
* BEST OF RETSOS QUEEN OF MY HEART "Εξαίρετη" (δυστυχώς εκτός τετράδας) στην Ενδιάμεση κατηγορία Θηλυκών

Σίγουρα ξέχασα κάποιους... συμπληρώστε τους!
 
Last edited:




kos

Well-Known Member
9 Ιουλίου 2007
1.550
1
www.giokobullmastiffs.com
Συγχαρητηρια σε ολους, και στο γιαννη βλαχο που χειριστηκε καποιους απο τους παραπανω σκυλους, και συγχαρητηρια και στη κ.Λεβεντακη οπου Σαρ-πέι, εκτροφής και ιδιοκτησίας της θα ειναι ο
εκπρόσωπος της χώρας μας στο Eukanuba World Challenge καθώς είναι ένας από τους τρεις που επελέγησαν την πέμπτη στο στο Herning της Δανίας, για τον μεγάλο Τελικό,που θα γίνει στο Long Beach της Καλιφόρνια τον προσεχή Δεκέμβριο​
 


























Lila

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2006
326
0
Aθηνα
www.sharpei.gr
ευχαριστω για τις ευχές, γράφω με greeklish γιατί είμαι σε έναν υπολογιστή στην Austria που δεν έχει ελληνικά...
το "φιμπιονι" μου μου έδωσε μοναδική χαρά...να συμπληρώσω πέρα από το Eukanuba στο Παγκόσμιο η PRECIOUS HUG HONEY STORM και PRECIOUS HUG HONEY BUNNY ήταν τρίτη στην junior class αρσενικών και θηλυκών συμμετοχές από Σουηδία και Κύπρο και η PRECIOUS HUG HONEY BUNNY ήταν η Κυπριακή αποστολή για το Eukanuba semi final...

δεν μπορώ εδώ που είμαι να ανεβάσω φωτογραφίες αλλα βρήκα αυτή στο FB...

35729_407601347169_&.jpg
 










Στατιστικά Forum

Θέματα
33.191
Μηνύματα
896.913
Μέλη
19.976
Νεότερο μέλος
Μαρία8