Κυριακή 24 Οκτώβρη: 1ο Athens Westie Walk










Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
Κάπου το είχε πάρει και μένα το μάτι μου και ήθελα να στο στείλω με π.μ.!!
Θα πας έτσι;; ;)
 


Lostris

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2010
2.280
4
Πειραιάς
Θα πας έτσι;; ;)
Εννοείται !!! δεν το συζητώ.... ακόμα κι' αν ρίχνει καρεκλοπόδαρα...

τι κρίμα που δεν έχω βιντεοκάμερα :(
θα μπορούσα να τραβήξω ένα βιντεάκι με όλα τα γουέστι συγκεντρωμένα...
 


Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
Εννοείται !!! δεν το συζητώ.... ακόμα κι' αν ρίχνει καρεκλοπόδαρα...

τι κρίμα που δεν έχω βιντεοκάμερα :(
θα μπορούσα να τραβήξω ένα βιντεάκι με όλα τα γουέστι συγκεντρωμένα...
ο "δικος" μας θα ειναι ο πιο ομορφος!!! :) θα ξεχωριζει!!
:p
 














ΜαριλεναΣ

Well-Known Member
17 Οκτωβρίου 2010
47
0
Αθηνα
Δεν μπορειτε να φανταστειτε πως περιμενω αυτο το event. Ηξερα οτι γινονται σε Ευρωπη και Αμερικη και ζηλευα! Φανταστειτε ενα παρκο γεματο πονηρα ματακια, ορθια αυτακια και κατασπρα μαλλιαρα κορμακια! Τρελλα!!! Εμεις θα ειμαστε εκει οικογενειακως. Μπραβο για την πρωτοβουλια!

Μερικους απο τους πιο πολυτιμους θησαυρους μας τους βαζουμε στα μουσεια,καποιους αλλους..... τους βγαζουμε βολτα!
 


Lostris

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2010
2.280
4
Πειραιάς
Δεν μπορειτε να φανταστειτε πως περιμενω αυτο το event. Ηξερα οτι γινονται σε Ευρωπη και Αμερικη και ζηλευα! Φανταστειτε ενα παρκο γεματο πονηρα ματακια, ορθια αυτακια και κατασπρα μαλλιαρα κορμακια! Τρελλα!!! Εμεις θα ειμαστε εκει οικογενειακως. Μπραβο για την πρωτοβουλια!

Μερικους απο τους πιο πολυτιμους θησαυρους μας τους βαζουμε στα μουσεια,καποιους αλλους..... τους βγαζουμε βολτα!
Μαριλένα, εγώ να δεις πως το περιμένω!
Θα χαρώ πολύ να συναντηθούμε κάπου να πάμε παρεούλα. Μέχρι στιγμής δεν ξέρω αν υπάρχει άλλο μέλος από το φόρουμ που θα ήθελε να είναι μαζί μας.
 


ΜαριλεναΣ

Well-Known Member
17 Οκτωβρίου 2010
47
0
Αθηνα
Καλη μου Lostris, επειδη το αυτοκινητο μου θα ειναι γεματο fans και οικογενεια, να συναντηθουμε στο parking του καρφουρ. Θα τα πουμε και για λεπτομερειες. OK?
 


Lostris

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2010
2.280
4
Πειραιάς
Καλή μου Μαριλένα, δεν με κατάλαβες...
Έχω αυτοκίνητο, δεν έχω πρόβλημα... απλά είπα να συναντηθούμε κάπου στην είσοδο για να γνωριστούμε.
Σ' ευχαριστώ πάντως!
 


ΜαριλεναΣ

Well-Known Member
17 Οκτωβρίου 2010
47
0
Αθηνα
*agapoylas**agapoylas**agapoylas*Θα το χαρουμε πολυ! Θα τα πουμε λοιπον εκει. Προς το τελος της εβδομαδας να τα ξεναπουμε για το πως θα βρεθουμε.

Φιλακια στο μαυρο μυτακι που ασφαλως τωρα θα ειναι στα ποδια σου!

Σε λιγο θα βαλω και φωτο στο αλμπουμ.
 


Roma

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2009
52
0
Αθηνα
Η δικιά μου θα μου τη χαλάσει και το ξέρω...εδώ και μισό μήνα περιμένω να αδιαθετήσει και το κόβω ότι θα μου την κάνει την πατατιά και δε θα μπορέσουμε να έρθουμε..αλλά έτσι για να της την σπάσω θα έρθω μόνη μου.είμαι τρελή όταν πρόκειται για τέτοιες φάτσες..
 


Lostris

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2010
2.280
4
Πειραιάς
Η δικιά μου θα μου τη χαλάσει και το ξέρω...εδώ και μισό μήνα περιμένω να αδιαθετήσει και το κόβω ότι θα μου την κάνει την πατατιά και δε θα μπορέσουμε να έρθουμε..αλλά έτσι για να της την σπάσω θα έρθω μόνη μου.είμαι τρελή όταν πρόκειται για τέτοιες φάτσες..
Ας ελπίσουμε ότι όλα θα πάνε καλά.... όπως και νάναι όμως έλα, θα είναι απόλαυση τόσα γουέστι μαζεμένα!!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.191
Μηνύματα
896.913
Μέλη
19.976
Νεότερο μέλος
Μαρία8