Επείγουσα μεταφορά για αδεσποτάκι 2 μηνών


Status
Κλειδωμένο θέμα

Βικτώρια

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2012
70
0
Βρέθηκε σπιτάκι για ένα αδεσποτάκι 2 μηνών που φιλοξενείται στο καταφύγιο μας στη Χαλκίδα. Η νέα του οικογένεια είναι στη Θεσσαλονίκη και ζητάμε επειγόντως κάποιον φιλόζωο εθελοντή που ταξιδεύει μέχρι εκεί ή μπορεί να κάνει την μεταφορά. Ζητάμε λοιπόν μεταφορά από Χαλκίδα-Θεσσαλονίκη ή Χαλκίδα-Βόλο ή Αθήνα-Θεσσαλονίκη ή Αθήνα-Βόλο. Πρόκειται για κουταβάκι 2-3 κιλών.
Όποιος ενδιαφέρεται να επικοινωνήσει στο: [email protected]
 


Sadah

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2010
779
137
Θεσσαλονίκη
Αυτη την εβδομαδα που μας ερχεται, υπαρχει καλη περιπτωση να κατεβω Αθηνα και να ξαναγυρισω αυθημερον Θεσσαλονικη. Μπορει να μεταφερθει το ζωακι απο μενα αρκει να μας το φερει καποιος στο αεροδρομιο. Εκτος αν το θελεις ποιο γρηγορα γιατι εγω μπορει να κατεβω και παρασκευη ας πουμε. Αν γινετε να απαντησεις εδω με π.μ;
 


Βικτώρια

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2012
70
0
Δυστυχώς μπορώ να το μεταφέρω μόνο Πέμπτη μέχρι Κηφισιά στις 7:00 ή Φιλοθέη στις 7:45 ή 9:00. Εάν δεν σας βολεύει θα προσπαθήσω να βρω κάποιον που μπορεί να το φέρει Αθήνα μια άλλη μέρα!
 


Sadah

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2010
779
137
Θεσσαλονίκη
Το θεμα ειναι οτι δεν ξερω ακομα ποτε θα κατεβω ακριβως! :( Με το που μαθω θα απαντησω εδω. Πιστευω μεχρι Τριτη να μαθω σιγουρα για το ποια μερα της εβδομαδας θα παω. Επειδη δεν γνωριζω τιποτα απο Αθηνα (εχω παει μονο 2 φορες πριν καμια 15αρια χρονια) Αν ειναι δυνατον να παραλαβω τον μπομπυρα απο το Ελευθεριος;
 


Βικτώρια

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2012
70
0
Ωραία, έτσι και αλλιώς ελέγχω στο forum αν έχω κάποια ειδοποίηση, οπότε θα δω το μήνυμα σας. Ωραία, θα το κανονίσω έτσι μήπως και βρούμε κάποιον που μπορεί να φέρει την μικρή μέχρι το αεροδρόμιο :)
 




Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.195
Μηνύματα
896.955
Μέλη
19.978
Νεότερο μέλος
Tina78