Επέμβαση δυσπλασίας


perla

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
136
0
Αυτό ακριβώς κάνω και όποτε βλέπει άλλα σκυλάκια αντί να την αφήνω κάτω γονατίζω για να γνωριστούν.
 


perla

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
136
0
Πάντως το κλουβί με έσωσε και αυτή το έχει μάθει και κάθε πρωι που της ανοίγω μπαίνει από μόνη της μέσα και κοιτάζει το ταβάνι γιατί αφού κλείσω το πορτάκι και πριν φύγω της ρίχνω από πάνω λιχουδίτσες
 




perla

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
136
0
Κάνω ό,τι μπορώ γιατί λυπάμαι πάρα πολύ.Κάθε φορά που πάω στον κτηνίατρο μου έρχεται να βάλω τα κλάματα με όλα τα ζωάκια που είναι άρρωστα.
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
καλημέρα.

κάνε μου χάρη.

όταν ξαναπάς στον γιατρό για να δει την σκυλίτσα σου ρώτα τον τι βαθμό δυσπλασίας είχε.

για να καταλάβεις τι εννοώ


όταν κάνεις μια ακτινογραφία κάποιο έχει πολύ κάποιο πάρα πολύ και κάποιο λιγότερο.

επειδή όμως αυτά τα πολυ - πάρα πολύ - λίγο - λιγότερο είναι ασαφή βαθμολογούντε αναλόγα με την περίπτωση για να μπορούν όλοι να καταλάβουν πόσο έχει.
 




ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
perla :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
 


perla

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
136
0
Επειδή αποκτήσαμε ΚΑΙ σαλμονέλα και είμαστε με αντιβίωση δεν έχω ρωτήσει.Αύριο όπως που θα πάμε ξανά για καλλιέργεια θα ρωτήσω
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.195
Μηνύματα
896.955
Μέλη
19.978
Νεότερο μέλος
Tina78