Εξετάσεις εργασίας








despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
Το rottweiler ποιό είναι ?
το ροτβαιλερ ειναο πρωταθλητης μορφολογιας απ οτι ακουστηκε εκει το ονομα του ειναι Μπουτς αλλα δεν ξερω να σου πω το εκτροφειο..θα μαθω ομως!
 












despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
το σεττερ τι εκανε?
το σεττερ περασε BH με μεγαλη επιτυχια!1ο στην βαθμολογια παρακαλω!
ο Αδης 2ος με εναν ποντο διαφορα!:)
 






kkranis

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2009
2.583
11
Αγ. Παρασκευή
Αν και είναι λίιιιιγο ενωρίς για εμάς :D:D:D:D:D θα ήθελα (έστω με ΡΜ) που μπορούμε να κάνουμε εκπαίδευση για εργασία.

Στον εκπαιδευτή μας δεν έχω ρωτήσει συγκεκριμένα, αλλά ξέρω ότι κάνει σίγουρα προστασία...
 




despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
Αν και είναι λίιιιιγο ενωρίς για εμάς :D:D:D:D:D θα ήθελα (έστω με ΡΜ) που μπορούμε να κάνουμε εκπαίδευση για εργασία.

Στον εκπαιδευτή μας δεν έχω ρωτήσει συγκεκριμένα, αλλά ξέρω ότι κάνει σίγουρα προστασία...

θα πρεπει να ξεχωρισεις πρωτα τι ακριβως θελεις να κανεις με τον σκυλο η σωματοφυλακη η το αθλημα.
πιστεψε με δεν ειναι καθολου νωρις αν θελεις ο σκυλος σου να κανει η σωματοφυλακη η sutzhund.θα πρεπει απο τωρα που ειναι 4 μηνων(αν δεν κανω λαθος) να ξεκινησει με λουκανικο η πανι για να ξυπνησει το ενστικτο του κ να χτισεις τις βασεις.
 




kkranis

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2009
2.583
11
Αγ. Παρασκευή
Με ενδιαφέρει το άθλημα, όχι για διαγωνισμούς αλλά για μια ωραία ενασχόληση με το σπόρ. Τόσο για εμένα όσο και για το σκύλο. Ο μικρός τώρα είναι στους 6 μήνες.

Μέχρι τώρα παίζουμε πολύ με τον κόμπο. Βοηθάει καθόλου; Πρέπει να γίνει με συγκεκριμένο τρόπο;

Εκπαιδευτής ή club;

Πολλές ερωτήσεις ως συνήθως..... :)
 


despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
Με ενδιαφέρει το άθλημα, όχι για διαγωνισμούς αλλά για μια ωραία ενασχόληση με το σπόρ. Τόσο για εμένα όσο και για το σκύλο. Ο μικρός τώρα είναι στους 6 μήνες.

Μέχρι τώρα παίζουμε πολύ με τον κόμπο. Βοηθάει καθόλου; Πρέπει να γίνει με συγκεκριμένο τρόπο;

Εκπαιδευτής ή club;

Πολλές ερωτήσεις ως συνήθως..... :)
ο κομπος βοηθαει ελαχιστα πρεπει να γεινουν συγκεκριμενα πραγματα με συγκεκριμενο τροπο κ εννοειται απο εκπαιδευτη(ερεθιστη).πρεπει αρχικα να δοκιμαστει ο σκυλος αν κανει για εγασια κ στη συνεχεια να αναπτυχθει το ενστικτο του εαν αυτο υπαρχει.
προτεινω club απο την στιγμη που διαλεγεις το σπορ.
 




ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
Εκτός από το Schutzhund Club of Greece ποιά άλλα club υπάρχουν;

Αυτό που παρουσιάζεται στο Καματερό είναι;
πολλα κλαμπ υπάρχουν

αν σε ενδιαφερει σοβαρα καλα θα ειναι να αρχισεις να τα επισκεφτεσε ενα - ενα να παιρνεις μια ιδεα, να μιλήσεις με τους παρευρισκόμενους και να αποφασίσεις
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.191
Μηνύματα
896.913
Μέλη
19.976
Νεότερο μέλος
Μαρία8