Εκθεση Σπανιελ


cocker-fan

Well-Known Member
28 Ιουλίου 2007
264
1
Acharnai
Αυτη την Κυριακη,23 Σεπτεμβριου θα πραγματοποιηθει απο οτι διαβασα στο site του Κ.Ο.Ε, μια εκθεση Σπανιελ...Ομως δεν αναφερει κανενα αλλο στοιχειο οπως το που θα γινει ,ωρα εναρξης και γενικα τις πληροφοριες που χρειαζεται ενας που θελει να παει να παρακολουθησει (οπως εγω :lol: )
Αν καποιος γνωριζει περεταιρω πληροφοριες παρακαλω να απαντησει γιατι δν υπαρχει και πολυς χρονος!
 


elena

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2007
136
0
Heraklion
www.cookiespirit.freegr.net
Νομίζω πως με τα παρακάτω θα σε καλύψω σε αυτά που ρωτάς :)
Κριτής αν θυμάμαι καλά είναι η κα Καμμένου.
http://hellenicspanielclub.tripod.com
Τον τόπο δεν τον γνωρίζω αλλά αν τηλεφωνήσεις θα σε ενημερώσουνε !
Τηλέφωνα επικοινωνίας του ομίλου 2107516180 & e-mail [email protected]
 




cocker-fan

Well-Known Member
28 Ιουλίου 2007
264
1
Acharnai
Προσπαθησα να επικοινωνησω αλλα εβγαινε ο τηλεφωνητης...
Μετα κανουν παραπονα οτι οι εκθεσεις δεν μαζευουν κοσμο..!
 




elena

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2007
136
0
Heraklion
www.cookiespirit.freegr.net
Τελικά μάλλον είστε τυχεροί όσοι θέλετε να παρακολουθήσετε την έκθεση του Ομίλου Σπάνιελ :D
Η έκθεση κανονικά ήταν να πραγματοποιηθεί την Κυριακή 16 Σεπτεμβρίου αλλά λόγω των εκλογών αναβλήθηκε για την ερχόμενη Κυριακή 30 Σεπτεμβρίου και όχι όπως είχε γραφτεί στην ιστοσελίδα του ΚΟΕ για τις 23/9. Συνεπώς δεν την χάσατε :D
Και φυσικά σας έχω και τις υπόλοιπες λεπτομέρειες :D :D
Λοιπόν, η έκθεση θα πραγματοποιηθεί στο χώρο του Clever Canin στην Αυλώνα Αττικής (θέση Πύλα), κριτής είναι η κα Καμμένου Αλεξία, η εκθεση θα ξεκινήσει στις 9.30 πμ και ταυτόχρονα στον ίδιο χώρο και την ίδια ώρα θα πραγματοποιηθεί και η έκθεση του Ομίλου Βρεττανικών Ποιμενικών !
Δυο σε ένα που λένε :lol: :lol:
Το τηλέφωνο και το e-mail του ομίλου φυσικά ισχύουν αν κάποιος θέλει περισσότερες πληροφορίες.
:lol: :lol:
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.190
Μηνύματα
896.907
Μέλη
19.975
Νεότερο μέλος
Michael1924