Εκθεση Αργος 21-10-07


elena.dogwalking

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2007
189
5
Komotini
Καλημέρα σε όλους....

Την Κυριακή 21-10-07 θα έχει μια έκθεση στην θεσσαλονικη 11η Έκθεση Αργος στο άγαλμα του μέγα Άλεξάνδρου....

Εναρξη 10.30 πμ με 13.30 μμ

Ποιοι θα έρθουν να παρακαλουθήσουν και να σημαιτάσχουν?

Έλενα
 




elena.dogwalking

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2007
189
5
Komotini
Είναι Έκθεση ημίαιμων και καθαρόαιμον σκύλων χωρής pedigree και για να μην παεξηγηθω καθαρόαιμο λέγωνται και τα σκυλια που υπαρχουν πχ... ενα Λυκοσκυλο που ζευγαρώνει με ένα αλλο απλά για κάποιο λόγο η ιδιοκτητες όταν το πείραν δεν πείραν το γεονολογικο δεντρο οπου απο εκει και μτα χάνεται ή υπάρχουν και φιλές που δεν είναι αναγνωρισμένς απο το ΚΟΕ όπως τα pitbull !

Η τίτλη της Έκθεσης του Αργος είναι....

- Ο ποιο καλος μαθητης
- Ο ποιο όμορφος Αλήτης ( για τα ασενικα )
- Η Λαιντι ( για θυλικα τοπ ποιο ομορφο)
- Τα ποιο γλυκά ματάκια...
 


gwgw

Well-Known Member
ενδιαφερον ακουγεται... εγω αν ερθω θα ερθω με τον Ορφεα, σαν θεατες... :D :D

να κοψουμε κινηση...να βρουμε καμια τσαχπινα θηλυκια :lol: :lol:

θα εχετε και παζάρι? πιστευω ειναι ευκαιρεια για να μαζεψει καποια χρηματα ο συλλογος..
 


elena.dogwalking

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2007
189
5
Komotini
να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω τι θα έχει γιατι πέρσει δεν την προλάβαμε την έξθεσι λόγο το ότι είχαμε πάει πρώτα στην έκθεση του ΚΟΕ αλλα φέτος δεν κάνουν τίποτα δεν ξέρω γιατι....
Γιατι να μην συμετάσχεται κει εσεις στην έκθεση βρε....
απο οτι βλέπω.... πρέπει να έχεις λυκόσκυλό εεε...?
χμμμ
για στειλε καμοια φωτο να το δούμε....
ενα φιλικο ζευγάρει μας εχει ενα πανέμορφο λυκοσκυλο θυλικό....

την έχουμε και φωτογραφεια στο σιτε μας....
 


gwgw

Well-Known Member
Αν δε προκυψει κατι αλλο, θα ερθω...
Να κανουμε βολτουλα, να γνωρισει και νεους φιλους ο Ορφεας..
Να πιουμε κανενα καφεδακι, να παιξει με κανενα σκυλο κτλ
Θα χαρω να τα πουμε απο κοντα :D
 


elena.dogwalking

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2007
189
5
Komotini
και εμείς θα χαρούμε....

να σε ρωτήσω κάτι μήπως υπάρχει και κάποιο οργανωμένο πάρκο με καλή περίφραξη όπου θα μπορούν να παίξουν τα μωρά μας με ασφάλει και εμεις να πινουμε καφεδάκι απο οτι κατάλαβα είσαι απο θεσσαλονική εεε?

αμα θέλεις ρίξε και μια ματια στο www.dog-walking.gr εκει ειναι και δυο κουκλες λυκοσκυλα....

με λένε Έλενα εσένα...
 


gwgw

Well-Known Member
Εγώ είμαι η Γωγω.. :D :D :D
Δυστυχως η Θεσσαλονικη πασχει απο οργανωμενα παρκα για σκυλους. Επισης η μιση παραλια απο την ανατολικη πλευρα ειναι κλειστη γιατι γινονται εργα..Στην περιοχη μου δηλ, Οχι να λυσεις το σκυλο δε μπορεις, αλλα ουτε να περπατησεις μαζι του, εχοντας τον δεμενο..

Γιαυτο σε καθε ευκαιρια πηγαινουμε ειτε στα παρκα που ειναι προς το κεντρο ή στο δασος.

Και εκει βεβαια επειδη η νομοθεσια δε μας προστατευει, μπορει ανα πασα στιγμη να μαλλωσεις με τον οποιονδηποτε..που δε θελει να βλεπει σκυλια γυρω του..

Αν ομως υπαρχουν πολλα σκυλια, οπως καλη ωρα τωρα στην εκθεση..δε νομιζω να πει κανενας οτιδηποτε...γιατι βλεπεις αυτοι που μιλουν συνηθως και κανουν φασαρια ειναι συνηθως θρασυδειλοι που αν δουν οτι δεν τους παιρνει κανουν μοκο.. :lol: :lol: :lol:

θα σου στειλω με πμ, το κινητο μου και το msn μου.
 


elena.dogwalking

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2007
189
5
Komotini
οοοοοοοοοκ.....

αα.. καλα και τέτοια υπάρχουν και πολλά εδω στην Κομοτηνη ασε συνέχεια μαλλώνουμε με κατι γριεντζες ακώμα και με την γιαγια μου μαλλώνω χιχι... ασε υπάρχουν άνθρωποι που θα έπρεπε να κοιτάνε πρώτα τα δικα τους μούτρα και μετα να ασχολούνται με μας και με τα σκυλια μας... τα οποια τυχένουν να είναι πολύ καλητεροι τους και καθαριώτεροι θάλασσα το καλοκαιρι...
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.190
Μηνύματα
896.910
Μέλη
19.975
Νεότερο μέλος
Michael1924