Εκθέσεις στην Βόρεια Ελλάδα?


YOTA

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2008
130
0
Thessaloniki
Θα ήθελα να ρωτήσω γιατί δεν διοργανώνονται αρκετές εκθέσεις και σε άλλα μέρη εκτός Αθηνών? Ο ΚΟΕ ως Κυνοφιλικός Όμιλος Ελλάδος και όχι Αθηνών δεν θα έπρεπε να διοργανώνει εκθέσεις σε διάφορα μέρη και όχι μόνον στην Αθήνα? Επίσης ο ΟΚΥΘΕ γιατί δεν διοργανώνει εκθέσεις? Κατά το παράδειγμα της Diana και δεδομένου ότι στην Θεσσαλονίκη οι εκθέσεις δεν σπανίζουν - το αντίθετο θα έλεγα - γιατί δεν διοργανώνεται έκθεση στα πλαίσια των σχετικών κλαδικών εκθέσεων της ΔΕΘ (Agrotica, Zootechnia κλπ)?
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
καλά τα λες για τον ΚΟΕ αλλά ποιος θα τρέξει να οργανώσει
μια εκθεση στην Καβάλα πχ δεν μας λες.

νομ΄΄ιζεις ότι η οργάνωση και η λειτουργία μιας εκθεσης ειναι ευκολο πράγμα ή οτι γίνετε από το τηλέφωνο??

για τον ομιλο στην Θεσσαλονική ρώτα τους

ΑΝ ενεργοποιηθεί εσύ προσωπικά θα βοηθήσεις???????
 


YOTA

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2008
130
0
Thessaloniki
Αν και το θέμα μας δεν είναι τί θα έκανα εγώ, θα σου απαντήσω.
1) Μία λύση θα μπορούσε να ήταν να συνεργαζόταν πχ ο ΚΟΕ με τον ΟΚΥΘΕ ώστε να διοργανωθεί μία έκθεση στην Θεσσαλονίκη και να βοηθήσουν όσοι βρίσκονται εδώ. Το ίδιο ισχύει και για τις υπόλοιπες πόλεις όπου υπάρχουν όμιλοι ή παρατήματα.
2) Ναι θα βοηθούσα αλλά έχω την εντύπωση ότι ουσιαστικά είναι ανενεργός. Αν κάνω λάθος, διορθώστε με.
 




YOTA

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2008
130
0
Thessaloniki
α) Είπα ότι αν κάνω λάθος να με διορθώσετε αλλά με επιχειρήματα. Εξήγησε μου ποιες είναι οι δράσεις του. Το θέμα δεν το άνοιξα για να κρίνω κάποιον αλλά για να καταλάβω τί συμβαίνει.
β) Μην μπερδεύεις τα πράγματα. Άλλο είναι το θέμα μας. Γιατί δεν διοργανώνονται εκθέσεις και εκτός Αθηνών από έναν όμιλο που είναι Κυνοφιλικός Όμιλος ΕΛΛΑΔΟΣ?
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
φέτος διοργανώθηκαν εκθέσεις σε

καλαμάτα

αγρίνιο

μυτιλήνη???

κατερίνη ???

ηρακλειο (διήμερη διεθνείς)

επίσης στο πρόσφατο παρελθόν εχουν γίνει εκθέσεις σε Ιωαννινα , Χανιά κλπ

ΟΛΕΣ από τους ενεργούς τοπικούς υπό την καθοδήγηση - βοήθεια του Κ.Ο.Ε. ΑΛΛΑ ΌΧΙ από τον Κ.Ο.Ε.

δουλειά του είναι να συντονίζει - βοηθάει - καθοδηγεί

σε ξαναρωτάω

πως θα συντονίσει μια εκθεση στην Καβάλα από την Αθήνα?????

β) ο ΟΚΥΘΕ είναι ανενεργός

το γιατί δεν σε προβληματίζει???
 
Last edited:


YOTA

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2008
130
0
Thessaloniki
α) ΟΚ. τώρα κατάλαβα πως λειτουργεί το σύστημα. Επαναλαμβάνω ότι ρώτησα για να με ενημερώσει κάποιος και ΟΧΙ για να θίξω τον ΚΟΕ ή το ΟΚΥΘΕ. Λοιπόν, σ'ευχαριστώ για την ενημέρωση.
β) Με προβληματίζει. Αλλά επειδή δεν μπορώ να γνωρίζω τους λόγους, μπορεί να με διαφωτίσει κάποιος? Νομίζω ότι θα ενδιέφερε και άλλους.
 




YOTA

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2008
130
0
Thessaloniki
Μάκη, μπορεί να θέλει κάποιος άλλος να με ενημερώσει...;). Γιατί το πήρες στραβά το θέμα δεν κατάλαβα. :confused:
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
γιατί να σε ενημερώσει αλλος και να σου πει ότι γουστάρει και να μην ενημερωθείς από τους πλέον υπεύθυνους???

τον όμιλο

δεν εχω πάρει τίποτα στραβά (ακόμα)
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Εχει γίνει στην Λαμία έκθεση.
Δεν νομίζω να ξαναγίνει γιατί
-οι υπεύθυνοι του ΚΟΕ μένουν στην Αθήνα.
-οι περισσότεροι εκθέτες μένουν στην Αθήνα.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.191
Μηνύματα
896.913
Μέλη
19.976
Νεότερο μέλος
Μαρία8