Αντιο αγορακι μου...


MANOY

Well-Known Member
13 Μαρτίου 2008
1.168
0
35
Ηρακλειο Κρητης και Αθηνα
Μετα απο 2 μηνες φαρμακα και αρκετη ταλαιπωρια για σενα σημερα πηρα τη μεγαλη αποφαση και σε αφησα να φυγεις χωρις πονο,χωρις να υποφερεις και με αξιοπρεπεια οπως ακριβως επρεπε! :( Θα σε εχω παντα στο μυαλο και στην καρδια μου! Ησουν ενας υπεροχος σκυλος. Σ'ευχαριστω πολυ για ολα οσα μ εμαθες και για την ανιδιοτελη αγαπη π μ προσεφερες!

Αντιο Ιβαν μου να περνας καλα εκει που πηγες... Σ'αγαπαω :cry: :cry:
 












Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Λυπάμαι πολύ καλή μου... :(
Ελπίζω να ξεχαστείς με το διάβασμα για να κάνεις το όνειρό σου πραγματικότητα και να βοηθήσεις πολλά ζωάκια.

Αυτό για σένα:
 




kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
δεν εχω λογια...
λυπαμαι πολυ.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

στην πολη των αγγελων θα ναι καλα..με αλλα αγγελουδια παρεα..

λυπαμαι πολυ... :cry: :cry:
 








keyman

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2007
1.010
1
ΑΘΗΝΑ
www.keyman.gr
δυστυχώς έτσι είναι η ζωή......κουράγιο.Αυτό που έχει σημασία είναι πως έζησε μια καλή ζωή δίπλα σε ανθρώπους που τον αγάπησαν.
 




lone wolf

Well-Known Member
13 Οκτωβρίου 2006
706
3
Athens
Αυτό που πάντα με βοηθάει να αποχαιρετίσω ένα σύντροφο είναι η σκέψη ότι έζησε καλά, σε ζεστό σπίτι με φαγητό και πολύ αγάπη. Λυπάμαι ΜΑΝΟΥ...
 


nikos_x

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
2.117
11
...
Λυπαμαι πολυ... :cry:
να εισαι σιγουρη οτι ειναι καλα πλεον,χωρις πονο στον ουρανο με αλλα σκυλακια.
 


MANOY

Well-Known Member
13 Μαρτίου 2008
1.168
0
35
Ηρακλειο Κρητης και Αθηνα
Ευχαριστω πολυ παιδια για τη συμπαρασταση παρα πολυ! Τελικα το μετα ειναι δυσκολο... Τωρα δλδ που μπαινω σπιτι και δν ειναι εκει ακομα και οταν τρωμε κρεας σκεφτομαι οτι τωρα δν τον εχω να του δωσω κανενα κοκαλο να παιξει :( Τουλαχιστον θα φροντισω περισσοτερο κατι θηλυκα αδεσποτακια φιλες του που ειναι εδω κοντα στο σπιτι μουμ, πιστευω οτι θα τον ικανοποιει αυτο τουλαχιστον :)
 






natalia

Well-Known Member
30 Μαρτίου 2008
47
0
Λυπάμαι πάρα πολύ. Μόλις τώρα το είδα και καταλαβαίνω πόσο δύσκολο είναι. Σκέψου μόνο ότι του πρόσφερες ότι μπορούσες, ότι ήσουν δίπλα του και ότι και εκείνος σ' αγαπούσε. Συνέχιζε να ταίζεις τις φίλες του. Και εκείνος θα το ήθελε.
Κουράγιο :(
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.195
Μηνύματα
896.955
Μέλη
19.978
Νεότερο μέλος
Tina78