Αιμοροιδες!! βοηθεια!


lindo

Active Member
13 Απριλίου 2008
29
1
Αθηνα
Παιδια ο σκυλος μου πρεπει να εχει αιμοροιδες... για νας το κανω πιο λιανα, ο Lindακος μου εγινε στα ξαφνικα δυσκοιλιος και μια μερα εβγαλε μαλλον ή τον κολο του ή το εντερο του απ'εξω και μοιαζει με αιμοροιδες.. Δυστυχως ο κτηνιατρος μου δεν ειναι σιγουρος για το τι ειναι ακριβως και δεν ξερω τι να κανω! ο καημενος ποναει πολυ οταν θελει να τα κανει..και βγαινει ολο και πιο εξω..
 


lindo

Active Member
13 Απριλίου 2008
29
1
Αθηνα
Ξεχασα να σας ρωτησω, εχει περασει κανεις παρομοια κατασταση? τι μου προτινετε? υπαρχει περιπτωση να ειναι οντως αιμοροιδες?
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
καλησπέρα

τι ακριβώς περιμένεις για να πας σε άλλον κτηνίατρο ο οποίος θα ξέρει τι έχει το σκυλάκι σου???????
 


lindo

Active Member
13 Απριλίου 2008
29
1
Αθηνα
αχ δεν ειναι τοσο ευκολο... δυστυχως μενω προσωρινα στο εξωτερικο με το σκυλακι μου και ο κτηνιατρος μου δεν ξερει καλα αγγλικα και εδω που ειμαι δυσκολα να βρω αλλον.. αχ μηπως να περιμενω κανενα μηνα που θα παω ξανα στην Ελλαδα? ανυσηχω ομως γαμωτο.. χμμ..
 






lindo

Active Member
13 Απριλίου 2008
29
1
Αθηνα
Μα είναι μόνο 3 μηνών να πάρει…


ROTTIE: Η δημοσίευση διορθώθηκε και γράφτηκε στα Ελληνικά. Τα Greeklish ΔΕΝ επιτρέπονται στο φόρουμ. Θα παρακαλούσα στις επόμενες δημοσιεύσεις σας να χρησιμοποιήσετε Ελληνικούς πεζούς χαρακτήρες.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.195
Μηνύματα
896.955
Μέλη
19.978
Νεότερο μέλος
Tina78