ΑΚΡΑΤΕΙΑ


mitsakos

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2008
273
0
να πω κ εγω μια απορια μου πανω στο θεμα?

η δικια μου σιγουρα δεν εχει ακρατεια μιας που δεν τα κανει ποτε στο σπιτι κ στον χωρο της τα κανει σε μια συγκεκριμενη γωνια

αλλα αν πχ μπει στο σπιτι της θειας μου που ειναι απο κατω με το που μπει παει να τα κανει στο χαλι της στο σαλονι

ενταξει δεν με νοιαζει τα μαζευω αλλα το θεμα ειναι οτι και αγγαλια εχω δοκιμασει να την παρω για να την παω αλλου κ μεχρι που την τραβηξα κιολας μια φορα αλλα αυτη τπτ.συνεχιζει να τα κανει κ στον αερα κ τραβοντας την κ οπως να ναι..

το προβλημα ειναι οτι αυτο το κανει κ στον δρομο κ αν πχ κατσει μες την μεση του δρομου να τα κανει αν περασει αυτο/το αναγκαστηκα την τραβαω γτ αλλιως δεν σταματαει κ μετα δεν τα κανει καθολου,περιμενει να παμε σπιτι...

σε τι οφειλεται αυτο?
 


aggeliki1

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2007
407
0
48
Ν.ΜΑΚΡΗ
τι να σου πω ,δεν ξερω...μηπως το κανει για να μαρκαρει το χωρο? 8)

aleka,τί εξετασεις κανατε για την ακρατεια?σε ρωταω γιατι εχω παρατηρησει οτι ενα αδεσποτο που εχω στειρωσει γλειφετε συνεχεια και ειδα οτι βγαζει και σταγονες ουρων εκει. :oops:
 


aleka2

Well-Known Member
6 Μαρτίου 2008
300
0
46
Μπα μακάρι να μάρκαρε το χώρο. Είναι ακράτεια με όλη τη σημασία της λέξης. Εdit: aggeliki τώρα είδα οτι είναι απάντηση για τον mitsako
Αρχικά κάναμε μικροβιολογικές μήπως είναι κάποιο μικρόβιο και μετά κάποιες αιματολογικές για τις ορμόνες της.
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.195
Μηνύματα
896.955
Μέλη
19.978
Νεότερο μέλος
Tina78